Autorius Pasakorius.lt

You are currently browsing articles tagged Autorius Pasakorius.lt.

Seniai, labai seniai, gal prieš dešimt metų, o gal ir prieš savaitę  vienoje karalystėje už jūrų marių ir stebuklingo miško, gyveno labai miela mergytė vardu Onutė.

Mergaitė Onutė laaaaaabai mėgo saldanius, tačiau visiškai nemėgo valytis dantukų, todėl į jos burnytę atsikraustė kucikai su meru Adoflu ir spec pajėgų vadu Plaukuočiu priešakyje.

Kucikai – maži smagūs padarėliai, jie visiškai nekenksmingi, kol jų neprisirenka labai daug, o kadangi mergaitė Onutė ilgai nesivalė dantukų jos burnytėje prisirinko laaaaaaaaaaaaaaabai daug.

Saldainiai kucikams – pati geriausia statybos medžiaga, o guminukai, žele arba karamelė yra geriausi iš geriausių. Iš jų ir traškučių gabaliukų ir kokakolos pastatyti kucikų miestai atlaikydavo net dantų šepetuko ataką!  Ką ten dantų šepetuko – net dantų gydytoja turėjo gerokai pavargti kol atkrapštė mero Zuokulo rotušę nuo mergaitės Katrytės dantuko. (Bent jau tarp kuciukų sklido tokios legendos)

Skaityti toliau.. »

Gairės: , , ,

Seniai, labai seniai, gal prieš dešimt metų, o gal ir prieš savaitę  vienoje karalystėje už jūrų marių ir stebuklingo miško, gyveno labai miela mergytė Onutė.

Mergaitė Onutė laaaaaabai mėgo saldanius, tačiau visiškai nemėgo valytis dantukų, todėl į jos burnytę atsikraustė kucikai su meru Adoflu ir spec pajėgų vadu Plaukuočiu priešakyje.

Kucikai – maži smagūs padarėliai. Jie visiškai nekenksmingi, kol jų neprisirenka labai daug, o kadangi mergaitė Onutė ilgai nesivalė dantukų jos burnytėje prisirinko laaaaaaaaaaaaaabai daug.

Vieną gražų, saulėtą, vasaros pavakarį, mergaitė Onutė namie surado mamos saldainių slėptuvę ir kol mama buvo užsiėmusi, ji gerokai pasmaližiavo – suvalgė beveik visus slėptuvėje buvusius saldainius.

Skaityti toliau.. »

Gairės: , ,

Seniai, labai seniai, gal prieš dešimt metų, o gal ir prieš savaitę  vienoje karalystėje už jūrų marių gyveno mergytė Onutė.

Labai graži mergaitė sveika, laiminga. Gyveno ji laimingoje šeimoje, turėjo Tėtį, mamą, sesutę ir daug žaisliukų. Visi ją labai mėgo, ir mielai su ja bendraudavo.

Tačiau vieną rytą  atsitiko katastrofa! Kai Onutė nuėjo į darželį su ja niekas nebenorėjo šnekėtis. Su kuo tik Onutė pasisveikindavo visi nusisukdavo ir bėgdavo šalin.  Onutė labai nusiminė…

O viskas buvo taip.

Skaityti toliau.. »

Gairės: , , ,